День іменинника у 5-Б класі

/Files/images/rk_2017/IMG_4976_1_.JPG

Щоденні уроки, веселі перерви, голосні дзвінки, чергування, зустрічі, злети, падіння, оцінки, закоханість, дружба, поспіх, канікули, самопідготовка… Так проходить чудовий відрізок життя – дуже швидкоплинний та насичений. Якщо дивитися на ліцей здалеку, то він нагадує бджолиний вулик. Кожний займається своїм: учителі навчають, діти уважно слухають, вихователі виховують. Тут ніколи не буває сумно. Після уроків завжди цікавинки для ліцеїстів.

/Files/images/rk_2017/IMG_4973_1_.JPG

Улюблений захід для ліцеїстів — це день іменинника. В цей день так весело, так смачно! 30 листопада весело, цікаво, енергійно пройшов день іменинника в учнів 5-Б класу.

Захід підготували класний керівник — Прилипко Т.І., вихователь — Козаченко І.П., батьки учнів 5-Б класу.