Заходи соціально-психологічної служби

2016-2017 н.р.

Акція до Міжнародного дня толерантності

/Files/images/rk16/PB160212.JPG

16 листопада світ святкує Міжнародний день толерантності. Цей День був проголошений Декларацією принципів толерантності, затвердженою у 1995 році на 28 Генеральній конференції ЮНЕСКО. Цього дня за традицією у різних країнах світу проводяться акції, спрямовані проти екстремізму, різноманітних форм дискримінації та проявів нетерпимості.

Терпимість, розуміння — ті понятті, які повинні супроводжувати почуття любові. Любові до ближнього, до батьківщини, до матінки-планети Зем­ля, і, навіть, до самого себе. Як казав Сковорода: «Любов починається з любові. Якщо я хочу, щоб мене любили я починаю любити першим».

Терпимість і доброта — синоніми слова толерантність. Визна­чення слова «толерантність» різними мовами звучить по-різному, але тлумачення одне.

/Files/images/rk16/PB170226.JPG

Іспанською мовою слово «толерантність» озна­чає здатність визнавати відмінність ідеї інших людей.

Французькою — відношення, при якому допус­тиме те, що інші можуть мислити або діяти інакше, ніж ти сам.

Англійською — готовність бути терплячим.

Китайською мовою — дозволяти, приймати, бу­ти по відношенню до інших великодушним.

Арабською мовою — прощення, м'якість, мило­сердя, співучасть, терпіння, відкрита душа для інших.

Українською мовою — здатність терпіти щось або когось, бути стриманим, стійким. Толерантність має багато синонімів такі як співчуття, чуйність, доброзичливість.

/Files/images/rk16/PB160223.JPG

16 листопада 2016 року в КЗ КОР «Фастівський ліцей-інтернат» учнями 11-Б класу було проведено виховну годину для 5-х класів «Толерантність — це добро».

В рамках Дня доброти 17 листопада 2016 року у ліцеї педагогом-організатором Шулежко І.В. і психологом Макаренко О.І. була спланована та проведена виховна година «Принципи толерантності».

/Files/images/sotsalno-psihologchna_slujba/P9200040.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 190