Переможці олімпіад

Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

2017-2018 навчальний рік

ПІБ учняКласПредметПІБ вчителяМісце
Кушпій Дмитро Сергійович11-БгеографіяКалюжна Тетяна ЗахарівнаІ
Фороща Леся Олександрівна10-Букраїнська мова і літератураКузнєцова Вікторія В'ячеславівнаІІ
Фороща Леся Олександрівна10-БісторіяПрилипко Тетяна ІванівнаІІ
Фороща Леся Олександрівна 10-Бзарубіжна літератураМаркєвіц Людмила ЄвгеніївнаІІ
Кукуруза Євгеній Олександрович10-БбіологіяЦепух Ірина ВалеріївнаІІ
Кукуруза Євгеній Олександрович10-БінформатикаЧехович Альберт ВіталійовичІІ
Засунько Олена Олександрівна11-Букраїнська мова і літератураКузнєцова Вікторія В'ячеславівнаІІІ
Кушпій Дмитро Сергійович11-БхіміяНаумова Юлія МиколаївнаІІІ
Букатка Валерія Миколаівна10-БекологіяЦепух Ірина ВалеріївнаІІІ
Ярош Дар'я Вікторівна10-Аанглійська моваКудь Анна ЮріївнаІІІ
Шумило Вікторія Тарасівна9-АправознавствоПрилипко Тетяна ІванівнаІІІ
Харченко Тамір Анатолійович9-БхіміяНаумова Юлія МиколаївнаІІІ
Максимець Сніжана Ігорівна8-БбіологіяШулежко Ірина ВолодимирівнаІІІ
Бондаренко Діана Володимирівна8-Азарубіжна літератураМаркєвіц Людмила ЄвгеніївнаІІІ

2016-2017 навчальний рік

ПІБ учня Клас Предмет ПІБ вчителя Місце
Фороща Леся Олександрівна9-Букраїнська мова і літератураКузнєцова Вікторія В'ячеславівнаІ
Ярош Дар'я Вікторівна9-Аанглійська моваКудь Анна ЮріївнаІІ
Засунько Олена Олександрівна10-Букраїнська мова і літератураКузнєцова Вікторія В'ячеславівнаІІ
Фороща Владислав Олександрович7-АматематикаГаркуша Ірина ЛеонідівнаІІІ
Харченко Тамір Анатолійович8-БхіміяНаумова Юлія МиколаївнаІІІ
Пероганич Валерія Валеріївна8-Бгеографія Калюжна Тетяна Захарівна ІІІ
Кухарчук Сніжана Юріївна9-БхіміяЦепух Ірина ВалеріївнаІІІ
Кукуруза Євгеній Олександрович9-БінформатикаЧехович Альберт ВіталійовичІІІ
Кушпій Дмитро Сергійович10-БхіміяНаумова Юлія МиколаївнаІІІ
Кушпій Дмитро Сергійович 10-Бгеографія Калюжна Тетяна ЗахарівнаІІІ
Бачинська Лія Владиславівна 10-Бекологія Наумова Юлія Миколаївна ІІІ
Кривоус Маргарита Вадимівна 11-Бекологія Булах Олена Ярославівна ІІІ
Дармостук Вікторія Андріївна11-АхіміяШулежко Ірина ВолодимирівнаІІІ
Дармостук Вікторія Андріївна11-А історія Прилипко Тетяна Іванівна ІІІ
Іванов Микита Валерійович 11-Б біологія Булах Олена Ярославівна ІІІ
Постернак Богдан Сергійович11-БінформатикаЧехович Альберт ВіталійовичІІІ
Скурський Владислав Дмитрович11-АастрономіяНауменко Оксана ВікторівнаІІІ
Шевченко Катерина Володимирівна11-Бзарубіжна літератураМаркєвіц Людмила ЄвгеніївнаІІІ

2015-2016 навчальний рік

ПІБ учня Клас Предмет ПІБ вчителя Місце
Горобей Дар'я Русланівна 10-А екологіяКарлінська Валентина ЛеонідівнаІІІ
Фороща Леся Олександрівна 8-Б українська мова і література Кузнєцова Вікторія В'ячеславівна І
Кукуруза Євгеній Олександрович 8-Бфізика Науменко Оксана Вікторівна ІІІ
Іванов Микита Валерійович10-Ббіологія Булах Олена Ярославівна ІІІ
Регеда Павло Володимирович11-Ббіологія Булах Олена Ярославівна ІІІ
Фороща Леся Олександрівна 8-Бгеографія Калюжна Тетяна Захарівна ІІІ
Свірська Софія Едуардівна 10-Бгеографія Калюжна Тетяна Захарівна ІІІ
Хомин Дмитро Русланович 11-Бгеографія Калюжна Тетяна Захарівна ІІІ
Мельничук Святослава Олегівна 11-Бастрономія Науменко Оксана Вікторівна ІІІ
Кукуруза Євгеній Олександрович8-БхіміяЦепух Ірина ВалеріївнаІІІ
Дармостук Вікторія Андріївна10-АхіміяКарлінська Валентина ЛеонідівнаІІІ
Регеда Павло Володимирович11-БхіміяНаумова Юлія МиколаївнаІІ
Постернак Богдан Сергійович10-АінформатикаЧехович Альберт ВіталійовичІІІ
Федоренко Марина Миколаївна11-АінформатикаЧехович Альберт ВіталійовичІІІ
Виборнова Єлизавета Андріївна11-Банглійська моваКудь Анна ЮріївнаІІІ

2014-2015 навчальний рік

ПІБ учня Клас Предмет ПІБ вчителя Місце
Засунько Олена Олександрівна 8-Б Українська мова і література Кузнєцова Вікторія В’ячеславівна ІІ
Яцкєвіч Валерія Вадимівна 10-А Українська мова і література Кузнєцова Вікторія В’ячеславівна ІІІ
Кислинська Дар’я Олегівна 10-Б Екологія Булах Олена Ярославівна ІІ
Богуславська Альбіна Юріївна 11-Б Екологія Карлінська Валентина Леонідівна ІІІ
Скалецький Олексій Валентинович 8-Б Біологія Д’яченко Ольга Олексіївна ІІІ
Іванов Микита Валерійович 9-В Біологія Булах Олена Ярославівна ІІІ
Регеда Павло Володимирович 10-Б Біологія Булах Олена Ярославівна ІІІ
Задорожний Святослав Юрійович 8-А Фізика Ярошко Леонід Михайлович ІІІ
Лосєв Роман Сергійович 11-А Фізика Ярошко Леонід Михайлович ІІІ
Скалецький Олексій Валентинович 8-Б Географія Калюжна Тетяна Захарівна ІІІ
Степанюк Станіслав Вікторович 11-А Англійська мова Кудь Анна Юріївна ІІІ
Лосєв Роман Сергійович 11-А Інформатика Гаркуша Ірина Леонідівна ІІІ
Степанюк Станіслав Вікторович 11-А Інформатика Чехович Альберт Віталійович ІІІ
Кушпій Дмитро Сергійович 8-Б Хімія Наумова Юлія Миколаївна ІІІ
Дармостук Вікторія Андріївна 9-Б Хімія Баранюк Тамара Дмитрівна ІІІ
Кислинська Дар’я Олегівна 10-Б Хімія Наумова Юлія Миколаївна ІІ
Кондра Вадим Григорійович 8-А Історія Прилипко Тетяна Іванівна ІІІ
Заблоцька Олена Леонідівна 9-А Історія Прилипко Тетяна Іванівна ІІІ
Федоренко Марина Миколаївна 10-А Інформаційні технології Чехович Альберт Віталійович ІІІ
Будишевська Марина Олександрівна 11-А Польська мова ІІ

2013-2014 навчальний рік

ПІБ учняКласПредметПІБ вчителяМісце
Зирянова Дарія Петрівна11-АУкраїнська мова і літератураКузнєцова Вікторія В’ячеславівнаІІІ
Гаврильченко Олександр Юрійович 11-А Фізика Ярошко Леонід Михайлович ІІ
Федоренко Марина Миколаївна 9-А Фізика Ярошко Леонід Михайлович ІІІ
Грицюк Яна Олександрівна 11-Б Фізична культура Літвінов Віктор Семенович ІІІ
Сорокін Гліб Андрійович 11-Б Фізична культура Літвінов Віктор Семенович ІІІ
Феофанов Іван Олександрович 8-А Інформатика Куліш Дмитро Вікторович ІІІ
Федоренко Марина Миколаївна 9-А Інформатика Гаркуша Ірина Леонідівна ІІІ
Лосєв Роман Сергійович 10-А Інформатика Куліш Дмитро Вікторович ІІІ
Гаврильченко Олександр Юрійович 11-А Інформатика Гаркуша Ірина Леонідівна ІІІ
Регеда Павло Володимирович 9-Б Біологія Булах Олена Ярославівна ІІІ
Гаврильченко Олександр Юрійович 11-А Математика Кукуруза Олександр Володимирович ІІІ
Зирянова Владислава Петрівна 10-Б Правознавство Прилипко Тетяна Іванівна ІІІ
Почапський Владислав Олександрович 11-А Правознавство Прилипко Тетяна Іванівна ІІІ
Регеда Павло Володимирович 9-Б Хімія Наумова Юлія Миколаївна ІІІ
Лосєв Роман Сергійович 10-А Хімія Наумова Юлія Миколаївна ІІІ
Даниленко Віталій Тимурович 11-Б Хімія Наумова Юлія Миколаївна ІІІ
Шастків Юлія Олександрівна 10-А Економіка Калюжна Тетяна Захарівна ІІІ
Марченко Мілена Вікторівна 11-А Економіка Калюжна Тетяна Захарівна ІІІ
Свірська Софія Едуардівна 8-В Світова література Маркєвіц Людмила Євгеніївна ІІІ
Яцкєвіч Валерія Вадимівна 9-А Світова література Маркєвіц Людмила Євгеніївна ІІ
Митенко Людмила Євгеніївна 9-А Образотворче мистецтво Мацібура Олена Вікторівна ІІІ

2012-2013 навчальний рік

ПІБ учня Клас Предмет ПІБ вчителя Місце
Тітяєва Юлія Володимирівна 8 Українська мова і література Марчук Валентина Анатоліївна І
Зирянова Дарія Петрівна 10 Українська мова і література Кузнєцова Вікторія В’ячеславівна ІІІ
Томіленко Оксана Василівна 11 Українська мова і література Кузнєцова Вікторія В’ячеславівна ІІ
Лосєв Роман Сергійович 9 Фізика Коміренко Михайло Митрофанович ІІ
Свєшніков Артем Сергійович 11 Фізика Ярошко Леонід Михайлович І
Регеда Павло Володимирович 8 Хімія Наумова Юлія Миколаївна ІІ
Свєшніков Артем Сергійович 11 Хімія Наумова Юлія Миколаївна І
Гаврильченко Марія Юріївна 11 Хімія Наумова Юлія Миколаївна ІІІ
Регеда Павло Володимирович 8 Біологія Булах Олена Ярославівна ІІІ
Свєшніков Артем Сергійович 11 Інформатика Куліш Дмитро Вікторович ІІІ
Вербиненко Віталій Олегович 11 Географія Калюжна Тетяна Захарівна ІІІ
Сорокін Гліб Андрійович 10 Фізична культура Літвінов Віктор Семенович ІІІ
Засунько Ірина Олександрівна 11 Фізична культура Літвінов Віктор Семенович ІІІ
Зирянова Дарія Петрівна 10 Екологія Булах Олена Ярославівна II
Філончук Тетяна Віталіївна 11 Екологія Д’яченко Ольга Олексіївна III
Зирянова Владислава Петрівна 9 Правознавство Голубовська Лариса Іванівна ІІІ
Пухлякова Тамара Олександрівна 11 Правознавство Голубовська Лариса Іванівна ІІ
Степанюк Станіслав Вікторович 9 Англійська мова Кудь Анна Юріївна ІІІ
Дубас Михайло Олексійович 11 Англійська мова Кудь Анна Юріївна ІІІ
Аренчохін Святослав Ігорович 11 Математика Кукуруза Олександр Володимирович ІІІ
Свєшніков Артем Сергійович 11 Математика Кукуруза Олександр Володимирович ІІІ
Митенко Людмила Євгеніївна 8 Образотворче мистецтво Мацібура Олена Вікторівна ІІІ

2011-2012 навчальний рік

ПІБ учня Клас Предмет ПІБ учителя Місце
Філончук Тетяна 10-Б Українська мова та література Кузнєцова В.В. І
Свєшніков Артем 10-А Хімія Наумова Ю.М. І
Пухляков Сергій 11-А Інформатика Куліш Д.В. І
Свєшніков Артем 10-А Математика Кукуруза О.В. І
Скачок Наталія 11-Б Образотворче мистецтво Божко І.Г. І
Пухляков Сергій 11-А Інформаційні технології Куліш Д.В. І
Свєшніков Артем 10-А Фізика Ярошко Л.М. ІІ
Дудченко Андрій 11-А Фізика Ярошко Л.М. ІІ
Єпішін Віктор 11-Б Хімія Наумова Ю.М. ІІ
Лосєв Роман 8-А Математика Котляр Г.В. ІІ
Гаврильченко Олександр 9-А Математика Кукуруза О.В. ІІ
Гайдай Дар’я 9-А Правознавство Голубовська Л.І. ІІ
Гаврильченко Олександр 9-А Фізика Ярошко Л.М. ІІІ
Аренчохін Святослав 10-А Фізика Ярошко Л.М. ІІІ
Христинко Андрій 9-А Географія Калюжна Т.З. ІІІ
Томіленко Оксана 10-А Українська мова та література Кузнєцова В.В. ІІІ
Лосєв Роман 8-А Хімія Наумова Ю.М. ІІІ
Близнюк Богдана 11-Б Хімія Наумова Ю.М. ІІІ
Чиж Олексій 11-Б Хімія Наумова Ю.М. ІІІ
Дубовик Олександра 10-Б Біологія Булах О.Я. ІІІ
Регеда Любов 11-Б Педагогіка і психологія Котляр Н.П. ІІІ
Савенко Ганна 11-Б Екологія Д'яченко О.О. ІІІ
Дубас Михайло 10-А Англійська мова Кудь А.Ю. ІІІ
Головко Олег 10-А Англійська мова Кудь А.Ю. ІІІ
Свєшніков Артем 10-А Інформатика Куліш Д.В. ІІІ
Зирянова Яніна 11-А Математика Кукуруза О.В. ІІІ
Пухлякова Тамара 10-А Правознавство Голубовська Л.І. ІІІ
Митенко Людмила 7-А Образотворче мистецтво Мацібура О.В. ІІІ
Овдієнко Таїсія 9-А Образотворче мистецтво Мацібура О.В. ІІІ
Дубовик Олександра 10-Б Світова література Горчинська Л.М. ІІІ

2010-2011 навчальний рік

ПІБ учня Клас Предмет ПІБ учителя Місце
Свєшніков Артем Сергійович 9-А хімія Наумова Ю.М. І
Свєшніков Артем Сергійович 9-А фізика Ярошко Л.М. І
Свєшніков Артем Сергійович 9-А інформатика Куліш Д.В. ІІ
Клименко Владислав Олексійович 11 фізика Коміренко М.М. ІІ
Ярошко Антон Леонідович 9-А фізика Ярошко Л.М. ІІ
Пухлякова Тамара Олександрівна 9-А правознавство Голубовська Л.І. ІІ
Дубовик Олександра В’ячеславівна 9-Б світова література Горчинська Л.М. ІІ
Томіленко Оксана Василівна 9-А українська мова та література Кузнєцова В.В. ІІ
Томіленко Оксана Василівна 9-А історія Голубовська Л.І. ІІІ
Гаврильченко Марія Юріївна 9-Б хімія Наумова Ю.М. ІІІ
Близнюк Богдана Василівна 10-Б хімія Наумова Ю.М. ІІІ
Єпішін Віктор Володимирович 10-Б хімія Наумова Ю.М. ІІІ
Даценко Євген Олегович 10-Б біологія Цепух І.В. ІІІ
Дубас Михайло Олексійович 9-А англійська мова Коміренко З.М. ІІІ
Пухляков Сергій Олександрович 10-А інформатика Куліш Д.В. ІІІ
Скачок Наталія Едуардівна 10-Б образотворче мистецтво Божко І.Г. ІІІ

На IV (всеукраїнському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії ІІІ місце виборов Свєшніков Артем, учень 9-А класу Фастівського ліцею-інтернату.


2009-2010 навчальний рік

ПІБ учня Клас Предмет ПІБ учителя Місце
Свєшніков Артем Сергійович 8-А хімія Наумова Юлія Миколаївна І
Скачок Інна Олександрівна 10 правознавство Голубовська Лариса Іванівна ІІІ
Близнюк Богдана Василівна 9-Б хімія Наумова Юлія Миколаївна ІІІ
Маскимчук Іван Васильович 11-Б хімія Наумова Юлія Миколаївна ІІІ
Свєшніков Артем Сергійович 8-А біологія Булах Олена Ярославівна ІІІ
Даценко Євген Олегович 9-Б біологія Цепух Ірина Валеріївна ІІ
Ярошко Антон Леонідович 8-А математика Кукуруза Олександр Володимирович ІІІ
Пухляков Сергій Олександрович 9-А математика Кукуруза Олександр Володимирович ІІ
Левченко Богдан Олегович 11-А фізика Ярошко Леонід Михайлович ІІ
Філончук Тетяна Віталіївна 8-Б українська мова і література Кузнєцова Вікторія В’ячеславівна ІІ
Ярошко Антон Леонідович 8-А фізика Ярошко Леонід Михайлович ІІІ
Клименко Владислав 10 фізика Коміренко Михайло Митрофанович ІІ

На IV (всеукраїнському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії І місце виборов Свєшніков Артем, учень 8-А класу Фастівського ліцею-інтернату.


2008-2009 навчальний рік

ПІБ учня Клас Предмет ПІБ учителяМісце
Даценко Євгеній8-Б біологіяЦепух І.В.ІІІ
Максимчук Іван 10-Б хіміяНаумова Ю.М.ІІІ
Скачок Наталія 8-Бобразотворче мистецтво Божко І.Г. ІІІ
Пухлякова Маргарита 8-Азарубіжна література Горчинська Л.М. ІІІ
Божко Анастасія 11-Азарубіжна література Маркєвіц Л.Є. ІІІ

На IV (всеукраїнському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології ІІІ місце виборов Даценко Євгеній, учень 8-Б класу Фастівського ліцею-інтернату.


2007-2008 навчальний рік

ПІБ учня Клас Предмет ПІБ учителя Місце
Мигловець Марина11-БбіологіяБулах О.Я.ІІІ
Мигловець Марина 11-Бхімія Наумова Ю.М. ІІ
Максимчук Іван 9-Б хімія Наумова Ю.М. ІІІ
Дарієнко Олег 11-Б історія Голубовська Л.І. ІІІ
Дарієнко Олег 11-Бправознавство Голубовська Л.І. ІІІ

2006-2007 навчальний рік

ПІБ учня Клас ПредметПІБ учителя Місце
Мигловець Марина 10-Б біологія Булах О.Я. ІІІ
Мигловець Марина 10-Б хімія Наумова Ю.М. ІІІ
Мигловець Марина10-Бзарубіжна літератураМаркєвіц Л.Є.ІІІ
Наконечна Вікторія 11хімія Наумова Ю.М. ІІ
Єременко Антон 11-А образотворче мистецтво Божко І.Г. ІІІ
Даценко Ольга 6 образотворче мистецтво Божко І.Г. ІІІ
Береговий Іван 11-Б історія Прилипко Т.І. ІІІ

2005-2006 навчальний рік

ПІБ учня КласПредмет ПІБ учителя Місце
Кукуруза Андрій 9-В математика Кукуруза О.В. ІІІ
Петрук Світлана 10-А математика Швець О.О. ІІІ
Мигловець Марина 9-Б біологія Булах О.Я. ІІ
Мигловець Марина 9-Б хімія Наумова Ю.М. ІІІ
Наконечна Вікторія 10хімія Наумова Ю.М. ІІІ
Головчук Богдан 11-Б хімія Наумова Ю.М. ІІІ
Божко Анастасія 8-А образотворче мистецтво Божко І.Г. ІІ
Єременко Антон 10-Аобразотворче мистецтво Божко І.Г. ІІ
Кiлькiсть переглядiв: 329