Дні науки

/Files/images/man/Дні науки_2016_А4.jpg

/Files/images/man/IMG_3779.jpg

11 квітня 2016 року кандидат фізико-математичних наук, доцент НПУ імені Драгоманова Січкар Т.Г. під час лекції-презентації ознайомив ліцеїстів з «Проблемами міжпланетних польотів». Захід був присвячений Дню космонавтики. Учні ознайомилися з такими проблемами в освоєнні Космосу як гравітація, навігація, проблемою космічного сміття. Слухачі лекції-презентації мали можливість подумати над питанням. А чи є потреба в далеких космічних перельотах?

/Files/images/man/IMG_3782.jpg

12 квітня практичним психологом ліцею Макаренко О.І. та кандидатом психологічних наук, доцентом кафедри психології Національного пе­да­гогічного університету імені Драгоманова Лупійко Л.В. для учнів 5-6 класів було проведено заняття з елементами тренінгу «Я та мій клас».

/Files/images/man/dnDaFMOvTvA.jpg

Головною метою заходу було сприяння поліпшенню психологічного клімату в класі, налагодження доброзичливих стосунків та виховання в учнів поваги один до одного. Протягом заняття учні виконували різноманітні вправи та техніки на яких мали змогу дізнатися щось нове про кожного з учасників та обмінятись своїми думками відносно своєї ролі та ролі товаришів в створенні позитивної атмосфери в колективі.

/Files/images/man/IMG_3766.jpg

Також ліцеїсти мали змогу намалювати своє дерево та розмістити його на ватмані. Ця вправа не лише розвиває комунікативні навички учасників, але і допомагає усвідомити важливість прийняття потреб та бажань інших людей. Наприкінці учні зрозуміли, що їхній клас – це світ у мініатюрі, в якому так важлива єдність групи та почуття приналежності до неї.

/Files/images/man/IMG_3916.jpg

13 квітня учитель художньої культури Божко І.Г. разом з учнями 11-х класів провели концерт-презентацію «Рок змінює світ» для учнів 8-10 класів. Під час заходу були представлені презентації про рок-гурти, які залишили свій слід в історії, звучали пісні та музичні композиції у виконанні одинадцятикласників.

14 квітня учитель історії Шапошник Н.В. та учні 8-А класу для учнів 7-8 класів провели вікторину «У пошуках філософського каменю».

/Files/images/man/IMG_3953.jpg

Захід розпочався з виступу Шапошник Н.В., яка привітала учасників вікторини та пояснила присутнім правила гри, розповіла про те, що самою стародавньою наукою вчені вважають філософію. Учні із задоволенням оголосили назви своїх команд: «Теософісти» та «Матеріалісти», а також підняли собі бойовий дух вигукнувши свої девізи.

/Files/images/man/IMG_3964.jpg

Глядачі вікторини активно вболівали за команди, попередньо підготувавши плакати. Фінальною частиною заходу був бій капітанів та визначення переможців, якими стали «Теософісти». Вчитель зазначила, як важливо бути всебічно-обізнаною людиною і запропонувала переглянути відеоролик на філософську тему.

/Files/images/man/IMG_3981.jpg

15 квітня кандидат біологічних наук, професор кафедри ботаніки Національного педагогічного університету імені Драгоманова Мегалінська Г.П. провела лекцію з елементами лабораторних досліджень «Мікросвіт і людина».

Тиждень «Дні науки» у КЗ КОР «Фастівський ліцей-інтернат» виявився насиченим та плідним. Атмосфера протягом тижня була святкою та веселою. Це справило на учасників та глядачів заходів незабутнє позитивне враження!

Галерея "Дні науки 2016"