КЗ КОР «Фастівський ліцей-інтернат»

радий вітати Вас на своєму сайті!

/Files/images/ltsey/DSC_0173.jpg

Шановний друже!

Запрошуємо тебе до навчання у Фастівський ліцей-інтернат. Вступивши до нашого закладу, ти маєш унікальний шанс безкоштовно отримати ґрунтовні знання з усіх дисциплін, а також поглибити свої знання з природничо-математичних наук, як-от: фізики, біології, математики, хімії, інформатики.
Перед тобою відчиняються двері у школу для обдарованих дітей Київщини, де ти зможеш навчатися і проживати в комфортних умовах (у ліцеї технічно оснащені класні приміщення та обладнані затишні кімнати для проживання в гуртожитку).
Навчання, харчування та проживання у ліцеї безкоштовні.
Та все ж головним пріоритетом нашого закладу є якісна освіта. Тому щороку ліцеїсти стають переможцями І, ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, одинадцятикласники успішно здають ЗНО і мають можливість вступити до найпрестижніших вузів України. Фастівський ліцей-інтернат є базовою школою для Київського національного педагогічного університету імені М. Драгоманова, тому багато випускників продовжують навчання у стінах цього закладу.
Ставши учнем Фастівського ліцею-інтернату, ти зможеш розвиватися всебічно: дбати про інтелектуальний розвиток і мати можливість відвідувати спортивні секції (футбол, волейбол, боротьбу, настільний теніс, гімнастику), гуртки мистецького спрямування, а також стати членом команди Всеукраїнського дитячого творчого об’єднання КРОКС.
Ми впевнені, що тебе це захопило б!
Шановні батьки! Якщо Ви прагнете успішного майбутнього для своєї дитини, то Фастівський ліцей-інтернат – найкращий заклад для цього. Ваша дитина матиме можливість безкоштовно відвідувати курси дистанційного навчання, координовані викладачами Національного університету «Києво-Могилянська академія», студентами якого і стає багато наших випускників.
Культ знань, теплі взаємини, культура поведінки – такі засади нашого закладу.
Педагогічний колектив і школярі чекають, що Ви поповните нашу дружну ліцейську родину.
Пам’ятайте: суспільству потрібні успішні люди, тож скористайтеся шансом для досягнення своєї мети!

/Files/images/11-А_2016.jpg

Київська обл., м. Фастів,

вул. Великоснітинська, 63

(04565) 6 66 02, (04565) 6 62 04

flitsey@ukr.net

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.